Cart

Your cart is empty.

See the programme
Total
Place order

Your tickets stay reserved while you're active on the site. After 10 minutes without activity they are released.

Nederlands English

Marc Ribot's Ceramic Dog

gitarist van Tom Waits, Elvis Costello, John Zorn, ...

gitarist van Tom Waits, Elvis Costello, John Zorn, ...

Tickets

Past

Locatie info

Starts
20:30
Deuren open vanaf
20:00
Address
Bavelstraat 35, Rijkevorsel

Marc Ribot is gekend als de gitaar naast Tom Waits vanaf Rain Dogs, als een losgeslagen projectiel bij Evan Luries Lounge Lizards of hartverscheurend aan de zijde van Elvis Costello. Maar vooral de speerpunt bij de bands en projecten van John Zorn. En dan hebben we het nog niet over zijn eigen groepen gehad: Rootless Cosmopolitans en het trio met Henry Grimes, en zijn fenomenaal solowerk. Ceramic Dog is zijn meest recente band. Het lijkt alsof de hele carrière van Ribot erin vervat zit. Hun eerste cd ‘Party Intellectuals’ was onmiddellijk een hit en ontving de meest bizarre superlatieven. Bij de nieuwste ‘Your Turn’ is het niet anders. Op het repertoire staan bloedstollende songs als ‘Bread and Roses’ en ‘Masters of the internet en wordt een jazzklassieker als Take Five op geniale manier de nek over gewrongen en gaat het helemaal oriental bluesy in Mr Pants goes to Hollywood. Het is het soort rockplaten waar de energie en de eigenzinnigheid van af spatten en die iedereen beroeren. Live is deze band – met Shahzad Ismaily op bas en Ches Smith op drums – een voltreffer die je hart, je buik en je benen met scherp raakt. Of zoals Ribot het zegt ‘Ceramic Dogs just wanna have fun’.

Marc Ribot is gekend als de gitaar naast Tom Waits vanaf Rain Dogs, als een losgeslagen projectiel bij Evan Luries Lounge Lizards of hartverscheurend aan de zijde van Elvis Costello. Maar vooral de speerpunt bij de bands en projecten van John Zorn. En dan hebben we het nog niet over zijn eigen groepen gehad: Rootless Cosmopolitans en het trio met Henry Grimes, en zijn fenomenaal solowerk.

Ceramic Dog is zijn meest recente band. Het lijkt alsof de hele carrière van Ribot erin vervat zit. Hun eerste cd ‘Party Intellectuals’ was onmiddellijk een hit en ontving de meest bizarre superlatieven. Bij de nieuwste ‘Your Turn’ is het niet anders. Op het repertoire staan bloedstollende songs als ‘Bread and Roses’ en ‘Masters of the internet en wordt een jazzklassieker als Take Five op geniale manier de nek over gewrongen en gaat het helemaal oriental bluesy in Mr Pants goes to Hollywood. Het is het soort rockplaten waar de energie en de eigenzinnigheid van af spatten en die iedereen beroeren. Live is deze band – met Shahzad Ismaily op bas en Ches Smith op drums – een voltreffer die je hart, je buik en je benen met scherp raakt. Of zoals Ribot het zegt ‘Ceramic Dogs just wanna have fun’.

Artiesten

  • Marc Ribot - Gitaar
  • Shahzad Ismaily - Basgitaar
  • Ches Smith - Drums

Back to the programme