Cart

Your cart is empty.

See the programme
Total
Place order

Your tickets stay reserved while you're active on the site. After 10 minutes without activity they are released.

Nederlands English

Vijay Iyer / Rudresh Mahanthappa RAW MATERIALS

Vijay Iyer / Rudresh Mahanthappa RAW MATERIALS (VS)

Vijay Iyer / Rudresh Mahanthappa RAW MATERIALS (VS)

Tickets

Past

Locatie info

Starts
20:00
Deuren open vanaf
19:30
Address
Bavelstraat 35, Rijkevorsel

JAZZ PIANO RISING STAR 2009 ALTO SAXOPHONE RISING STAR & JAZZ ARTIST RISING STAR 2009 Down Beat Critic Polls Met pianist Vijay Iyer en saxofonist Rudresh Mahanthappa komen dé twee rijzende sterren van de Amerikaanse jazz naar de Singer! “Er kan geen twijfel over bestaan dat pianist-componist Iyer één van de spannendste en origineelste jazzartiesten onder de 40 is", schreef de Chicago Tribune. In 2009 eindigde Vijay Iyer op de eerste plaats als ‘Jazz Pianist Rising Star’ in de Down Beat Critic Polls, de belangrijkste jazzpoll in de Verenigde Staten. In het verleden won hij ook reeds de ‘Jazz Artist Rising Star’ en ‘Jazz Composer Rising Star’ awards. Bovendien verkozen bijna alle belangrijke Amerikaanse kranten en jazzbladen zijn cd ‘Historicity’ tot beste jazzalbum van 2009. Ook Rudresh Mahanthappa is een echte prijswinnaar. In 2009 won hij voor de vierde keer op rij als ‘Alto Saxophonist Rising Star’ en op de koop toe werd hij verkozen tot ‘Jazz Artist Rising Star’. Vorig jaar speelde hij met zijn MSG-trio nog een verpletterend concert op Jazz Middelheim. Deze twee topmuzikanten, beide met Indische roots, spelen reeds 10 jaar samen. In 2006 verscheen hun duo-album 'Raw Materials'. Wie de STATE OF THE ART van de jazz live wil meemaken reserveert alvast een plekje voor dit uitzonderlijke concert! (Fotograferen is enkel toegelaten tijdens het eerste kwartier van het concert.)

JAZZ PIANO RISING STAR 2009 ALTO SAXOPHONE RISING STAR & JAZZ ARTIST RISING STAR 2009 Down Beat Critic Polls

Met pianist Vijay Iyer en saxofonist Rudresh Mahanthappa komen dé twee rijzende sterren van de Amerikaanse jazz naar de Singer!

“Er kan geen twijfel over bestaan dat pianist-componist Iyer één van de spannendste en origineelste jazzartiesten onder de 40 is", schreef de Chicago Tribune. In 2009 eindigde Vijay Iyer op de eerste plaats als ‘Jazz Pianist Rising Star’ in de Down Beat Critic Polls, de belangrijkste jazzpoll in de Verenigde Staten. In het verleden won hij ook reeds de ‘Jazz Artist Rising Star’ en ‘Jazz Composer Rising Star’ awards. Bovendien verkozen bijna alle belangrijke Amerikaanse kranten en jazzbladen zijn cd ‘Historicity’ tot beste jazzalbum van 2009.

Ook Rudresh Mahanthappa is een echte prijswinnaar. In 2009 won hij voor de vierde keer op rij als ‘Alto Saxophonist Rising Star’ en op de koop toe werd hij verkozen tot ‘Jazz Artist Rising Star’. Vorig jaar speelde hij met zijn MSG-trio nog een verpletterend concert op Jazz Middelheim.

Deze twee topmuzikanten, beide met Indische roots, spelen reeds 10 jaar samen. In 2006 verscheen hun duo-album 'Raw Materials'. Wie de STATE OF THE ART van de jazz live wil meemaken reserveert alvast een plekje voor dit uitzonderlijke concert!

(Fotograferen is enkel toegelaten tijdens het eerste kwartier van het concert.)

Back to the programme