Gili
Gili (B)
Tickets
Voorbij
Locatie info
- Aanvang
- 20:00
- Deuren open vanaf
- 19:30
- Adres
- Bavelstraat 35, Rijkevorsel
WORD ZELF EEN BEETJE GILI Jaloers op de kunstjes van mentalist/komiek Gili? Op 12 oktober stelt Gili zijn nieuwe boek 'Iedereen Paranormaal' voor met hierin een aantal van zijn geheimen, die hij ook zal demonstreren. Achteraf kan je dan zelf aan de slag om je vrienden, familie, collega's, ... te verbazen met je zesde zintuig. BOEK: IEDEREEN PARANORMAAL - ONTDEK UW ZESDE ZINTUIG Mentalist Gili doet een boekje open over paranormaliteit. Zijn vijf zintuigen zó goed gebruiken dat het lijkt alsof hij een zesde zintuig heeft: dat is het vak dat mentalist Gili tot een ware kunst weet te verheffen. Na het overweldigende succes van zijn theatershow “Iedereen Paranormaal” en zijn wekelijkse rubriek in De Laatste Show licht Gili nu een tipje van de sluier op van zíjn waarheid over paranor-maliteit en zesde zintuigen. Het resultaat is een openbarende en ludieke kijk op fenomenen zoals pendelen, spiritisme, healing en contact met gene zijde. Stijlvol fietst Gili rond in het mistige universum der paragnosten en doet hij de nevel optrekken rond de Derek Ogilvies en Chars dezer wereld. Ook jij kunt met dit boek bij de hand je zesde zintuig uitgebreid demonstreren aan vrienden of familie!
WORD ZELF EEN BEETJE GILI
Jaloers op de kunstjes van mentalist/komiek Gili? Op 12 oktober stelt Gili zijn nieuwe boek 'Iedereen Paranormaal' voor met hierin een aantal van zijn geheimen, die hij ook zal demonstreren. Achteraf kan je dan zelf aan de slag om je vrienden, familie, collega's, ... te verbazen met je zesde zintuig.
BOEK: IEDEREEN PARANORMAAL - ONTDEK UW ZESDE ZINTUIG
Mentalist Gili doet een boekje open over paranormaliteit. Zijn vijf zintuigen zó goed gebruiken dat het lijkt alsof hij een zesde zintuig heeft: dat is het vak dat mentalist Gili tot een ware kunst weet te verheffen.
Na het overweldigende succes van zijn theatershow “Iedereen Paranormaal” en zijn wekelijkse rubriek in De Laatste Show licht Gili nu een tipje van de sluier op van zíjn waarheid over paranor-maliteit en zesde zintuigen. Het resultaat is een openbarende en ludieke kijk op fenomenen zoals pendelen, spiritisme, healing en contact met gene zijde. Stijlvol fietst Gili rond in het mistige universum der paragnosten en doet hij de nevel optrekken rond de Derek Ogilvies en Chars dezer wereld.
Ook jij kunt met dit boek bij de hand je zesde zintuig uitgebreid demonstreren aan vrienden of familie!