Best of Both Worlds
Fred Klee Band ft. Johnny Sansone, Aliya Primer & John Primer
woensdag 7 april 2027
20:30
Best of Both Worlds
Fred Klee Band feat. Johnny Sansone, Aliya Primer & John Primer
Fred Klee begeleidt met zijn band al tientallen jaren enkele van de beste Amerikaanse blues- en soulmuzikanten. De band van Fred brengt hedendaagse nummers van singer-songwriters uit Europa, blues en soul, en begeleidt daarnaast enkele toonaangevende en zelfs legendarische artiesten uit Louisiana en Chicago.
In de Singer treedt de Fred Klee band aan met Johnny Sanone, Aliya Primer & John Primer!
In de jaren '90 raakte Johnny Sansone in de ban van de cultuur van New Orleans. Hij begon accordeon te spelen en ontwikkelde een eigen stijl waarin blues en boogie samensmelten met de typische klanken van Louisiana. Hij werkte samen met onder anderen Dr. John, Cyril Neville, Monk Boudreaux en Tab Benoit. Een liveconcert van Johnny Sansone is een muzikale reis naar het hart van de bayous.
Een volwaardige bluesrevue heeft natuurlijk ook een krachtige vrouwelijke stem nodig. De jonge Aliya Primer, dochter van de legendarische Chicago-bluesmuzikant John Primer, maakte al indruk op de podia van Chicago en zet nu haar eerste stappen in Europa.
Daarna is het tijd voor authentieke Chicago-blues, gebracht door John Primer, één van de laatste nog levende grondleggers van het genre. Geboren in 1945 in Mississippi, maakte hij in 1979 deel uit van de band van blueslegende Muddy Waters. Sindsdien bouwde hij een internationale carrière uit, met meer dan honderd albums, drie Grammy-nominaties en een plaats in de Blues Hall of Fame. John Primer was in 2023 al te gast in de Singer en keert nu terug met zijn doorleefde Chicago-blues.
Dit is een zittend concert.
Bezetting
- Fred Klee: gitaar, zang
- Aliya Primer: zang
- Johnny Sansone: mondharmonica, accordeon, gitaar, zang
- John Primer: gitaar, zang
- Luc Janssens: gitaar
- Patrick Cuyvers: toetsen, zang
- René Stock: bas
- Steve Wouters: drums











