Roland
20 jaar de Singer
zondag 6 december 2026
20:30
Roland
zittend concert
Ook met Belgisch bluesicoon Roland Van Campenhout heeft de Singer een bijzondere band. Roland stond al zes keer op ons podium: solo, met zijn band of samen met andere artiesten zoals PJDS en Steven De Bruyn. Met het gelegenheidstrio De Piepkes vermaakte hij zelfs een hele zaal vol kinderen. Verschillende muzikale gedaantes, maar telkens opnieuw liet Roland een blijvende indruk na. We zijn dan ook vereerd om deze legende te mogen verwelkomen tijdens het feestweekend van 20 jaar de Singer.
--------------------
20 jaar de Singer, dat vraagt om een verjaardag in stijl. En wie beter om mee te vieren dan Roland Van Campenhout, een muzikant die zich al een leven lang niets aantrekt van hokjes, genres of gebaande paden? Voor deze bijzondere avond omringt Roland zich met Jeroen Stevens op drums, Nicolas Mortelmans op sitar, Pieter-Jan De Smet op gitaar en Mirko Banovic op bas.
Verwacht een avontuurlijke mix van blues, roots, psychedelica en improvisatie, gedragen door een band vol straffe muzikanten. Een uniek verjaardagsconcert voor 20 jaar de Singer: eigenzinnig, onvoorspelbaar en helemaal Roland.
Artiesten:
- Pieter-Jan De Smet - Gitaar
- Mirko Banovic - Basgitaar
- Roland Van Campenhout - Zang en gitaar
- Nicolas Mortelmans - Sitar
- Jeroen Stevens - Drums











