Kachow ft. Scott Colley
i.s.m. Koninklijk Conservatorium Antwerpen
donderdag 5 maart 2026
20:30
Programma sponsors:
Locatie info
- Zittend publiek Type publiek
- 19:30 Deuren open vanaf
Prijzen
- € 14,00 Voorverkoopprijs
- € 12,00 Voorverkoopprijs studenten *
- 05/03/2026 18:00 Voorverkoop stopt op
- € 16,00 Toegangsprijs
- € 14,00 Toegangsprijs studenten *
i.s.m. Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Binnen de Breathing-projectreeks nodigt het Koninklijk Conservatorium Antwerpen niemand minder dan bassist en componist Scott Colley uit als coach. Hij zal een week lang intensief repeteren met de studenten. Het resultaat van deze creatieve zoektocht hoort en ziet u op het podium van de Singer op donderdag 5 maart.
Met het Breathing-project ondersteunt het Koninklijk Conservatorium Antwerpen al dertien jaar lang de studenten jazz, zowel logistiek als artistiek, in hun zoektocht naar een eigen persoonlijkheid. Dat doet de opleiding door een gevestigde jazzmuzikant te engageren voor een diepgaande en intensieve coaching.
Met Scott Colley kon het conservatorium een van de zwaargewichten uit de hedendaagse jazzscene aantrekken. Hij werd viermaal genomineerd voor een Grammy en werkte mee aan meer dan 200 albums, zowel als veelgevraagd sideman als bandleider. Colley speelde met grootheden als Dizzy Gillespie, Herbie Hancock, John Scofield, Chris Potter, Joshua Redman, Joe Lovano, Brian Blade en Andrew Hill. Hij staat bekend om zijn persoonlijke en open benadering van compositie en improvisatie, zijn samenspel en zijn muzikale intuïtie.
De Singer is dan ook bijzonder verheugd deze unieke muzikant te mogen ontvangen, in het talentrijke gezelschap van Fons van Aerschot (saxofoon), Bolster de Koster (saxofoon), Bruno de Smet (piano) en Rune de Groote (drums). Samen: Kachow.
Artiesten:
- Scott Colley - Contrabas
- Rune De Groote - Drums
- Bolster de Koster - Sax
- Fons van Aerschot - Sax
- Bruno de Smet - Piano














